Tasarım Hizmetleri

Hizmetlerimizin yada ürünlerimizin öncelikli odak noktası iş akışınızı kolaylaştırmak. Çalışmalarınızda pürüz yaratan noktalarda doğru ürün veya hizmetler ile daha verimli sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Tüm çalışmalarımızda vazgeçemediğimiz prensipler ise :

   • Güvenlik
   • Kalite
   • İşlevsellik
   • Uygun maliyet
Ürünler Hizmetler
Ürünler Hizmetler

Öncelikle ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamaya yöneliyoruz. Bu işimizin en önemli aşaması. Yani yaptığımız ürünün veya verdiğimiz hizmetin odak noktası her zaman siz ve sizin memnuniyetiniz.

Ürünler Hizmetler

Günümüz iş dünyasının ağırlaşan gereklilikleri ile tasarım ilkelerini birleştirmeye çalıştığımız BAHA METAL‘de, uzun vadede sorunsuz ve güvenilir sonuçlar ortaya çıkartıyoruz.

Neler Tasarlıyoruz ?

Butik yada seri imalat olması fark etmeksizin, özel amaçlı makinalardan tutunda, basit/ilkel makinalara, depolar, kanopiler, dolaplar, taşıma arabaları, özel amaçlı raflar, güneş paneli standları, depolama tankları, televizyon üniteleri, mobilyalar, endüstriyel ekipmanlar, hatta şu an gezmiş olduğunuz bu web sayfası. Ne mutlu ki liste bu şekilde uzayıp gidiyor. Esas belirtmek istediğimiz nokta ise : “Siz ihtiyacınızı söyleyin, biz tasarlayalım.” Bunu yaparken sadece ürünü tasarlamakla bitirmiyoruz, örneğin mimarlık hizmeti de gerekli ise aynı zamanda, mimarımız sizin için hazır. Yani tümüyle sorun çözülünceye kadar yada firmanızın ihtiyacı karşılanıncaya kadar  yanınızdayız.